logo official upgrade7

Laman Web Rasmi

PERTUBUHAN KESELAMATAN SOSIAL

"Sikap Terbuka Layanan Mesra"

Khidmat Pelanggan : 1-300-22-8000 | Faksimili : 03 - 4256 7798 | E-mel : perkeso@perkeso.gov.my

Saiz Teks

Ibu Pejabat

Nilaikan butir ini
(15 undian)

Anda dikehendaki menambah @perkeso.gov.my selepas emel nama pegawai untuk menghantar emel.



Pejabat Ketua Eksekutif

1.

Dato’ Dr. Mohammed Azman Bin Dato' Aziz Mohammed

drazman

2.

Saiful Nizam Bin Yahya

saiful.yahya

BAHAGIAN TRANSFORMASI DAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

1.

Mohd Rosdeen Bin Hassan rosdeen.hassan

2.

Norbiha Binti Haron

norbiha

3.

Haji Zulkifli Bin Mohamad

zulkifli

4.

Norliza Binti Noordin

norliza.noordin

5.

Adnan Bin Samsuri

adnan.samsuri

5.

Rosly Bin Abdul Kadir

rosly.kadir

CAWANGAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

1.

Mohd Sidek Bin Salleh

sidek

2. Hashim Bin Ramli hashim
3. Raja Norzeehan Binti Raja Mohd Nazir noorzeehan.nazir
CAWANGAN PERKHIDMATAN ICT
1.
2. Mohd Shazrul Nizam Bin Mohd Zain shazrul.zain
UNIT PENGURUSAN PROJEK ICT
1. Rohana Binti Md Yusoff rohana.yusoff
2. Hanek Khatijah Binti Md Tahir hanek.tahir
3. Syafareeza Binti Aziz syafareeza.aziz
4. Muhammad Firdaus Bin Sahak firdaus.sahak
5. Norazlin Ashikin Binti Mustaffa ashikin.mustaffa
6. Norhelda Heliani Binti Mohd Saad norhelda.saad
UNIT PENGURUSAN KUALITI ICT
1. Kamal Fakhri Bin Mohamed Asin fakhri.asin
2. Yogeswaran A/L Nagarathinam n.yogeswaran
3. Mohamad Farizie Bin Ahmad farizie.ahmad
4. Muhammad Noorhilmi Bin Mohd Nasir noorhilmi.nasir
UNIT PERANCANGAN STRATEGIK & PENGURUSAN RISIKO ICT
1.
2. Norjainawati Binti Mokhtar norjainawati.mokhtar
3. Nur Azhani Bin Abdullah azhani.abdullah
4. Khairiizuan Bin Nazarudin khairi.nazarudin
CAWANGAN OPERASI ICT
1.
UNIT KEJURUTERAAN ICT
1. Khairul Nizyam Bin Mustafa nizyam.mustaffa
2. Mohammad Hasbullah Bin Md Marham hasbullah.marham
3. Ahmad Fadzli Bin Mohd Nor fadzli.nor
4. Nor Syahida Binti Mustapha syahida.mustapha
5. Nazuhalida Binti Mohd Salleh nazuhalida.salleh
6. Mohd Shahrul Firdaus Bin A.Razak shahrul.razak
7. Azlinda Binti Abu Bakar azlinda.bakar
UNIT PENTADBIR SISTEM ICT
1. Lim Kean Meng km.lim
2. Siti Fatimah Binti Abd Rahman fatimah.rahman
3. Ajwad Mubarak Bin Abd Ghani ajwad.ghani
4. Zakir Hussein Bin Mohamed Hashim zakir.hashim
5. Juliana Binti Juradi juliana.juradi
6. Soraya Binti Bakri soraya.bakri
7. Mohd Nurhafeezi Binti Nordin nurhafeezi.nordin
8. Nuraini Binti Zamri nuraini.zamri
9. Shahril Ekmal Bin Abd Rahman shahril.rahman
10. Mohd Syafiq Bin Sulaiman syafiq.sulaiman
11. Mohd Shazwan Bin Shaharuddin shazwan.shaharuddin
UNIT BANTUAN TEKNIKAL ICT
1. Mohd Hairulnizam Bin Abu Bakar hairulnizam.abubakar
CAWANGAN PEMBANGUNAN APLIKASI DAN SISTEM ICT
1. Mahzan Bin Mohamad mahzan
UNIT PEMBANGUNAN APLIKASI DAN SISTEM ICT
1. Husin Bin Saleh husin.saleh
2. Roliana Binti Abdul Satar roliana.satar
3. Jumardi Bin Jumat jumardi.jumat
4. Norrulsalwa Binti Hashim norrulsalwa.hashim
5. Izharul Azril Bin Zolkifli izharul.zolkifli
6. Nor Haslizah Binti Ramli haslizah.ramli
7. Nor Suhana Binti Abd Rahman suhana.rahman
8. Wan Norashikin Binti Wan Pazilah norashikin.pazilah
9. Khairol Anuar Bin Mohd Nor khairol.nor
10. Nini Naila Binti Razali nini.razali
11. Norlaili Binti Mohd Jizad norlaili.jizad
12. Norhaslinda Binti Mohd Drill norhaslinda.drill
13. Siti Sa'adiah Binti Abdul Rashid saadiah.rashid
UNIT SOKONGAN PEMBANGUNAN APLIKASI DAN SISTEM ICT
1. Mohamad Dasrul Bin Mohamad Desa dasrul.desa
2. Siti Normie Binti Saidin normie.saidin
3. Nor Zihan Binti Paimin zihan.paimin
4. Tiew Kian Fong kf.tiew

Pejabat Timbalan Ketua Eksekutif

PEJABAT TIMBALAN KETUA EKSEKUTIF (KORPORAT)

1.

Datin Azlaily Binti Abd Rahman

azlaily

PEJABAT TIMBALAN KETUA EKSEKUTIF (PENGURUSAN)

1.

Mohd Rosdi Bin Mat Yasin

rosdi

CAWANGAN PENGURUSAN HARTANAH

1.

Ahmad Riza Bin Hashim

riza.hashim

PEJABAT TIMBALAN KETUA EKSEKUTIF (OPERASI)

1

John Riba Anak Marin

johnriba.marin

CAWANGAN PERUBATAN & PEMULIHAN

1.

Datin Dr.Nik Amsharija Binti Mohamed

sharija.mohamed

UNIT PANDANGAN PERUBATAN DAN PEMULIHAN

1.

Dr. Mohd Nizam Bin Jamaluddin

nizam.jamaluddin

2.

Dr. Edrin Nazri Bin Abdul Rasib

edrin.rasib

UNIT PEMULIHAN

1.

Dr. Mohamad Faznin Bin Mohamed Talib

faznin.talib

2.

Jamilah Binti Siro

jamilah.siro

3.

Kenneth Tan Yu Shen

kenneth.tan

UNIT DIALISIS / BAYARAN GANTI BELANJA

1.

Dr. Mohamad Faznin Bin Mohamed Talib

faznin.talib

2.

Khalid Bin Yahya

khalid.yahya

UNIT JEMAAH DOKTOR RAYUAN

1.

Dr. Mohammad Hazimi Bin Hamzah

hazimi.hamzah

2.

Ahmad Zawawi Bin Zulkiply

zawawi.zulkiply

UNIT PANDANGAN PERUBATAN DAN PENYIASATAN (HUK & ILAT) / UNIT BGB DAN KLINIK

1.

Dr. Thomas Samuel

drthomas

CAWANGAN PENGUATKUASAAN

1.

Hairiri Bin Harun

hairi.harun

UNIT PENDAKWAAN

1.

Mohd Noh Bin Ishak

noh.ishak

2.

Yuzain Bin Md Razak @ Mohdyusog

yuzain.razak

3.

Nor Shuhadannisah Binti Abd Shukor

nor.shukor

4.

Anuar Bin Mansor

anuar.mansor

UNIT RECOVERY

1.

Hendera Bin Saiful

hendera.saiful

UNIT KOMPAUN

1.

Muhammad Marwan Bin Madrol Insan

marwan.madrol

UNIT PEMERIKSAAN

1.

Khairullah Bin Haji Mahfud

khairul.mahfud

Bahagian Audit Dalam

BAHAGIAN AUDIT DALAM

1.

Jeeva a/l Narayanasamy

n.jeeva

CAWANGAN AUDIT PEJABAT

1.

Abd Razak Bin Omar

razak.omar

CAWANGAN AUDIT KEWANGAN

1.

Syafawan Nisyad Aida Nadhwa Binti Ahmad

nadhwa.ahmad

CAWANGAN ANTI FRAUD

1.

CAWANGAN AUDIT TEKNOLOGI MAKLUMAT

1.

Sharifah Hariyati Binti Syed Latiff

hariyati.latiff

2.

Norlaele Binti Hassan

norlaele.hassan


Bahagian Khidmat Pengurusan

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

1.

Mohd Khalid Bin Salleh

mdkhalids

UNIT CAWANGAN PENTADBIRAN AM

1.

Azlina Binti Ahmad

azlina .ahmad

2.

Shazali Bin Jani

shazali.jani

UNIT PEMBEKALAN DAN INVENTORI

1.

Shah Arman Bin Abdul Talib

shah.talib

URUSETIA JEMAAH RAYUAN KESELAMATAN SOSIAL(JRKS)

1.

Ahmad Haswadi Bin Hashim

haswadi.hashim

Bahagian Perundangan

BAHAGIAN PERUNDANGAN

1. Borhan Bin Osman borhan.osman

UNIT LITIGASI

1. Wan Zainol Hisham Bin Khamid wzainol
2. Abd. Shukor Bin Baharum shukor.baharum
3. Abdu Salam Bin Husin salamhusin

UNIT KONTRAK DAN KONVENSING

1. Liza Binti Mat Zin liza.zin
2. Zalifatul Akmal Binti Za'aba zalifatul.zaaba

Bahagian Integriti

BAHAGIAN INTEGRITI

1. Hj. Othman Bin Mohd Nordin othmanmn

CAWANGAN PENGUKUHAN INTEGRITI

1. Roslan Bin Pilus roslan.pilus
2. Rohaya Binti Shaharuddin rohaya.shaharuddin

Bahagian Naziran

BAHAGIAN NAZIRAN

1.

Mohamad Haron Bin Othman

haron.othman


Bahagian Caruman

1.

Mustafa Bin Draman

mustaphad

CAWANGAN CARUMAN

1.

Larry Lee Hup Siong

lee.hs

UNIT PENDAFTARAN DAN CARUMAN

1.

Jazlina Binti Alias

jazlina.alias

2.

Jeriani Binti Mohd Djody

jeriani.djody

UNIT PROSESAN DATA

1.

-

-

CAWANGAN PENCEGAHAN BENCANA KERJA

1.

Harun Bin Bakar

harunBakar

2.

Mohd Sukri Bin Hassan

sukri.hassan

3.

Rashidi Bin Ismail

rashidi.ismail

UNIT PROGRAM SARINGAN KESIHATAN / pencegahan dan promosi kesihatan

1.

Dr. Azlan Bin Darus

azlan.darus

2.

Arman Bin Suboh

arman.suboh

CAWANGAN RETURN TO WORK

1.

Roshaimi Bin Mat Rosely

roshaimi.rosely

UNIT SOKONGAN & PENEMPATAN PEKERJAAN

1.

Gayathri A/P Vadivel

gayathri.vad

UNIT REHABILITASI

1.

Rosmawati Binti Mat

rosmawati.mat

UNIT STATISTIK & PEMBANGUNAN

1.

Mohd Shakir Bin Mohd Saad

mshakir.msaad

PENGURUS KES

1.

Wong Fong Wei

wongfongwei

2.

Amir Effendi Bin Mohamad

amir.mohamad

3.

Pannirselvam A/L Rajamanikam

r.pannir

Bahagian Faedah

1. Mohamad Fauzi Bin Ja'afar mohdfauzi
CAWANGAN FAEDAH
1. Ismail Bin Abi Hashim ismailabi
UNIT TUNTUTAN FAEDAH
1. Mohanadas A/L Veraya v.mohanadas
2. Rathy Meanahah A/P Sakitazan s.rathy
3. Umarani A/P Rassu r.umarani
4. Hjh Nazhatul Shima Binti Hj. Maidin shima.maidin
5. Mohd Redzuan Bin Abu Jamil redzuan.jamil
6. Nik Mohd Zairul Asri Bin Nik Ibrahim zairul.ibrahim
7. Nor Adila Binti Harun adila.harun
UNIT PINJAMAN PENDIDIKAN
1. Kosong
2. Mohd Fathi Bin Mohd Roni mfathi.matroni
UNIT ADUAN
1. Mohd Fidzal Bin Ahmad fidzal.ahmad
UNIT KAUNTER UTAMA
1. Wan Kamalrudin Bin Wan Daud kamal.daud
UNIT PRODUKTIVITI DAN INOVASI
1. Rozilla Binti Muhammad rozilla.muhammad
CAWANGAN PENGURUSAN PERHUBUNGAN PELANGGAN
1. Rosmasita Binti Mohamed rosma.mohamed
2. Hasyifah Binti Hashim hasyifah.hashim
3. Rathiga A/P Arumugam a.rathiga
4. Thanusyia A/P Ramakrishnan r.thanusyia

Bahagian Pelaburan

BAHAGIAN PELABURAN

1.

Dr. Suzana Idayu Wati Binti Osman

drsuzana

CAWANGAN EKUITI

1.

Mohamad Damshal Bin Awang Damit

damshal

UNIT EKUITI

1.

Dzulkifli Bin Yaakub

dzulkifli

UNIT PENGURUSAN PORTFOLIO

1.

Ng Sze Ai

ng.sa

UNIT PASARAN WANG Simpanan Tetap & repo

1.

Muhammad Rashid Bin Othman rashid.othman

UNIT SEKURITI KERAJAAN, BON & PINJAMAN

1.

UNIT PENTADBIRAN & AKAUN

1.

Mohd Azlan Bin Mat Lazih

azlan.lazih

UNIT CAWANGAN HARTANAH

1.

Ir Wan Mohd Din Bin Wan Majid

din.majid

2.

Hj. Mohd Azhar Bin Abd Aziz

azhar.aziz

UNIT PENGURUSAN KONTRAK

1.

-

-

UNIT PEMBANGUNAN & NAIK TARAF HARTANAH

1.

Ir. Ahmad Suffian Bin Sulaiman

suffian.sulaiman

UNIT PEMANTAUAN PROJEK SEREMBAN & KUALA TERENGGANU

1.

Ar. Azimi Bin Yusof

azimi.yusof

2.

Khairol Anuar Bin Ramli

khairol.ramli

UNIT OPERASI & PENYELENGGARAAN PEJABAT

1.

Mohd Noor Bin Hashim

noor.hashim

2.

Razali Bin Ramli

razali.ramli

3.

Azhar Bin Ahmad

azhar.ahmad

4.

Abdul Rauf Bin Abdul Rahim

rauf.rahim

5.

Zahrolezam Bin Shahdan

zahrolezam.shahdan

UNIT CAWANGAN PENYELIDIKAN EKUITI

1.

Ng Han Sing

nghs

2.

Senthil Nathan A/L Athimulam

a.senthil

UNIT CAWANGAN PENYELIDIKAN BON

1.

Fong Choon Lian

fongcl

2.

Edmund Quah Li Wei

quah.lw

3.

Mellisa Idayu Binti Samsudin

mellisa.samsudin

Bahagian Perancangan dan Hal Ehwal Korporat

BAHAGIAN PERANCANGAN DAN HAL EHWAL KORPORAT

1.

Mohamad Asri Bin Ngosman

mohdasri

CAWANGAN PERKHIDMATAN PELANGGAN

1.

Kosong

UNIT PERHUBUNGAN AWAM & MEDIA

1.

Wan Norshakila Binti Abd Satar

shakila.satar

UNIT PROMOSI & PENERBITAN

2.

Noor Sharina Binti Ahmad

noorsharina.ahmad

UNIT ADUAN & PERKHIDMATAN KAUNTER

1.

Lee Kouk Hua

lee.kh

CAWANGAN PERANCANGAN, PEMBANGUNAN & DASAR

1.

Tuan Hj. Azhar Bin Md Nadzri

azhar.nadzri

UNIT PERANCANGAN & DASAR

1.

Rohana Binti Mohamad

rohana.mohamad

UNIT PEMBANGUNAN & ORGANISASI

1.

Ilias Bin Nasir

ilias.nasir

PENYELIDIKAN & PERHUBUNGAN ANTARABANGSA

1.

Maghesun A/L P Krishnasamy

k.maghesun

2.

Siti Rahimah Binti Roslant

rahimah.roslant

3.

Liyanahazwani Binti Mat Radzuan

liyanahazwani.radzuan

UNIT pengurusan sumber & PERPUSTAKAAN

1.

Rozita Binti Maidin

rozita.maidin

Bahagian Perbendaharaan

BAHAGIAN PERBENDAHARAAN

1. Hjh Rosmawati Binti Zainuddin rosmawati

UNIT AKAUN DAN PEMBAYARAN

1.

Zainuddin Bin Husain

zainuddin.husain

2.

Rosmawati Binti Bujok

rosmawati.bujok

UNIT BAJET

1.

Norwati Binti Abdul Halim

norwati.halim

CAWANGAN PERAKAUNAN

1.

Ahmad Nazli Bin Othman Mohd

ahmadnazli

UNIT AKAUN

1.

Mohd Ariff Bin Othman

ariff.othman

2.

Mohd Nazri Bin Marzuki

nazri.marzuki

3.

Hamizah Binti Shaikhun

hamizah.shaikhun

4.

Norsarinah Binti Saricol

sarinah.saricol

UNIT BAYARAN FAEDAH / WARAN

1.

Suliza Binti Ahmad

suliza.ahmad

2.

Norizan Binti Kalam

norizan.kalam

UNIT PENDIDIKAN

1.

Norhana Binti Abd Razak

norhana.razak

CAWANGAN CARUMAN

UNIT PUNGUTAN

1.

Rahil Safura Binti Mustafa

rahil.mustafa

2.

Wan Nuramilin Binti Wan Ahmad Sukri

amilin.sukri

UNIT CARUMAN

1.

Musliha Binti Ahmad

musliha.ahmad

Bahagian Perolehan

1. Hjh Sarima Binti Hj Yasin sarima.yasin
2. Mohamad Aznillah Bin Ahmad aznill
3. Wee Lian Gin wee.lg
4. Hj Razali Bin Tumirin razali.tumirin
5. Norazlina Binti Ishak norazlina.ishak
6. Chan Wei Wei chan.ww
7. Norsariah Binti Abdul Rahman norsariah.rahman
8. Rozulazlia Binti Zulkafli rozulazlia.zulkafli
9. Nazatul Fida Binti Kanan nazatul.kanan

Bahagian Pengurusan Risiko

1.

Azleen Binti Ismail azleen.ismail

CAWANGAN PENILAIAN RISIKO

1.

Muhammad Ramli Bin Hj Ahmad Dahalan

mramli

2.

Juliana Binti Razali

juliana.razali

3.

Nurul Ain Binti Ahmad

ain.ahmad

CAWANGAN AKTUARI & STATISTIK

1.

2.

Nurul Husna Binti Ibrahim

husna.ibrahim

Bahagian Sumber Manusia

BAHAGIAN SUMBER MANUSIA

1.

Che Hamid Bin Che Ahmad

chehamid

UNIT TATATERTIB

1.

Kamarulzaman Bin Mansor

Kamarulzaman.Mansor

CAWANGAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

1.

Hjh Rafdah Binti Bachik

rafdah.bachik

UNIT PENTADBIRAN

1.

Mohd Fuad Bin Shafie

fuad.shafie

UNIT PEngurusan gaji dan prestasi

1.

Fakhrulradzi bin Abd Aziz

fakhrul.aziz

2

Khairul Nisak Binti Ibni Hajar

khairul.ibhajar

3.

Hanifah Binti Muhammad Hanif

hanifah.hanif

UNIT PSiKOLOGI

1.

Abdul Moeis Bin Abdul Halim

moeis.halim

UNIT KEMUDAHAN

1.

Hamidatul Fariza Binti Hussin

hamidatul.hussin

UNIT PERHUBUNGAN PEKERJA

1.

Nik Yushaznie Binti Nik Yusof

yushaznie.yusof

CAWANGAN PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA

1.

Dzulkifli Bin Yaakub

dzulkifli

UNIT SUMBER MANUSIA DAN PENGAMBILAN

1.

Zuraidah Binti Zakaria

zuraidah.zakaria

UNIT LATIHAN DAN PEMBANGUNAN

1.

Johari Bin Tarmuji

johari.tarmuji

UNIT PERKHIDMATAN

1.

Norazimah Binti No'man

azimah.noman

Bahagian Skim Insuran Pekerjaan (SIP)

1. Dato' Mohd Sahar Bin Darusman sahar.darusman
2. Dr. Ponniah A/L Raman r.ponniah
3. Mohd Arif Bin Aziz arif.aziz

Bahagian Skim Bencana Pekerjaan Sendiri

1. Mohd Sahahar Bin Ismail mdshahar
2. Muniroh Binti Mohd Fadzil muniroh.fadzil

Bahagian Pusat Rehabilitasi Tun Razak

1. Dr. Hafez Bin Hussain hafez.hussain
2. Edmund Cheong Peck Huang edmund.cheong

Pejabat Pengarah Negeri , Pejabat PERKESO

PERLIS

Pejabat Pengarah Negeri Perlis

1.

Mohd Asri Bin Mohd Rasid

asri.rasid

KEDAH

Pejabat Pengarah Negeri Kedah

1.

Mamsor Bin Abdul Manaf

mamsor.manaf

Pejabat PERKESO Langkawi

1.

Mohd Nazir Bin Noordin

nazir.noordin

Pejabat PERKESO Sungai Petani

1.

Hisham Bin Abdul Rahman

hisham.abrahman

Pejabat PERKESO Kulim

1.

YM. Tunku Shahrain Bin Tunku Salehan

shahrain.salehan

PULAU PINANG

Pejabat Pengarah Negeri Pulau Pinang

1.

Anthony Arul Dass A/L Arulappen

anthony

Pejabat PERKESO Pulau Pinang

1.

Shaharuddin Bin Waled

shaharuddin.waled

PERAK

Pejabat Pengarah Negeri Perak

1.

Noorhanita Binti Mohamad

noorhanita

Pejabat PERKESO Taiping

1.

Rafidah Binti Abdul Rahim

rafidah.rahim

Pejabat PERKESO Kuala Kangsar

1.

Noriah Binti Abd Karim

noriah.karim

Pejabat PERKESO Tapah

1.

Sofian Shahuri Bin Salleh

sofian.salleh

Pejabat PERKESO Teluk Intan

1.

Rak Boon A/K Tan Rat

rakboon.tr

Pejabat PERKESO Manjung

1.

Mohd Shaperi Bin Md Salleh

shaperi.salleh

SELANGOR

Pejabat Pengarah Negeri Selangor

1.

Zainol Bin Abu

zainol.abu

Pejabat PERKESO Rawang

1.

Zamri Bin Draman

zamri.draman

Pejabat PERKESO Klang

1.

Hj Zainal Bin Ismail

zainal.ismail

Pejabat PERKESO Kajang

1.

Thavamani A/P Ramalingam

thavamani

WILAYAH PERSEKUTUAN

Pejabat Pengarah Negeri Kuala Lumpur

1.

Salijan Bin Saigon

salijan

NEGERI SEMBILAN

Pejabat Pengarah Negeri Sembilan

1.

Nallusamy A/L Muthusamy

mnallusamy

Pejabat PERKESO Kuala Pilah

1.

Isahak Bin Manap

isahak.manap

MELAKA

Pejabat Pengarah Negeri Melaka

1.

Hjh Fadhilah Binti Hamil

fadhilah.hamil

JOHOR

Pejabat Pengarah Negeri Johor

1.

Muhammad Alif Haikal Cheong Bin Abdullah

alifhaikal

Pejabat PERKESO Muar

1.

Redhuan Bin Muda@Mohadyatim

redhuan.muda

Pejabat PERKESO Batu Pahat

1.

Hjh Suhara Binti Mustaffa

suhara.mustaffa

Pejabat PERKESO Kluang

1.

Zanurin Bin Zakaria

zanurin.zakaria

Pejabat PERKESO Segamat

1.

Roslinda Bint Juanis

roslinda.juanis

KELANTAN

Pejabat Pengarah Negeri Kelantan

1.

Zaini Binti Ab Latiff

zaini.latiff

Pejabat PERKESO Kuala Krai

1.

Shukri Bin Mohammad Daud

shukri.daud

TERENGGANU

Pejabat Pengarah Negeri Terengganu

1.

Hjh Nora Binti Yaacob

nora.yaacob

Pejabat PERKESO Kemaman

1.

Ahmad Aina Bin Aini

ahmad.aini

Pejabat PERKESO Dungun

1.

Ariff Bin Rani

ariff.rani

PAHANG

Pejabat Pengarah Negeri Pahang

1.

Hj Abu Hurairah @ Al Masri Bin Ahmad

hurairah.ahmad

Pejabat PERKESO Bentong

1.

Roziah Binti Abdul Wahid

roziah.wahid

Pejabat PERKESO Temerloh

1.

Tarmizi Bin Mukhtar

tarmizi.mukhtar

SARAWAK

Pejabat PERKESO Negeri Sarawak

1.

Phillip Sangkan

phillip.sangkan

Pejabat PERKESO Miri

1.

Hendera Bin Saiful

hendera.saiful

Pejabat PERKESO Sri Aman

1.

Abdul Rahman Bin Wasli rahman.wasli

Pejabat PERKESO Bintulu

1.

Griffin A/K Francis Maggie

griffin.francis

Pejabat PERKESO Sibu

1.

Tan Phang Chia

tan.pc

Pejabat PERKESO Kapit

1.

Sylvester Candy Anak Pai

sylvester.pai

Pejabat PERKESO Sarikei

1.

Fenny Lim

fenny.lim

Pejabat PERKESO Mukah

1. Micheal Anak Blayong micheal.blayong
Pejabat PERKESO Limbang
1. Nancy Goliong nancy.goliong
Pejabat PERKESO Serian
1. Terence Tikok Anak Pirus tikok.pirus

SABAH

Pejabat Pengarah Negeri Sabah

1.

Mohd Ali Bin Hindia

ali.hindia

Pejabat PERKESO Tawau

1.

Hajah Mariam Binti Haji Hassan

mariam.hassan

Pejabat PERKESO Lahad Datu

1.

Jainuddin Bin Hamzah

jainuddin.hamzah

Pejabat PERKESO Keningau

1.

Rizal Jamaludin

rizal.jamaludin

Pejabat PERKESO Sandakan

1.

Joseph Bin Immanuel

joseph.immanuel

Pejabat PERKESO Labuan

1.

Soripin Ripol

soripin.ripol

Pejabat PERKESO Kota Marudu

1.

David @ Lois Kimon

lois.kimon


SOCSO

Warna tema & font
Warna bingkai
Imej latarbelakang
Warna aksen
Memohon
follow1

api.qrserver.comHakcipta 2017 © Pertubuhan Keselamatan Sosial | Semua Hakcipta Terpelihara mscloneml